Polish English Spanish

Discover Polska - przedstawiciel i dystrybutor odzieży Regatta

Nieprzeciętna jakość w połączeniu z unikalnymi rozwiązaniami sprawiły, że marka Regatta stała się jedną z wiodących w branży odzieży outdoorowej. Ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji ubrań sportowych i trekkingowych przyczyniło się do stworzenia nieprzeciętnej oferty. Staranność w wykonaniu poszczególnych elementów wpłynęła na wyjątkowe uznanie wyrobów producenta wśród użytkowników. O znajomości marki najlepiej świadczy popularne w obiegu określenie: Regatta great outdoors.

Discover Polska to krajowy przedstawiciel światowej marki i dystrybutor jej wyrobów na terenie Polski. Oferuje produkty z kolekcji Professional, Classic, X Pro, Workwear. W asortymencie dostępne są między innymi spodnie, polary, softshelle, bezrękawniki, koszulki polo, a także odzież robocza bhp, akcesoria i bagaże. Jako przedstawiciel i dystrybutor Regatta oferujemy także odzież reklamową, bazującą na wysokiej jakości ubraniach markowych. Proponujemy między innymi kurtki, t-shirty, bluzy z nadrukiem oraz inne warianty odzieży reklamowej.

Stale poszerzamy nasz asortyment. Wprowadzamy do niego ubrania na każdy sezon. Proponujemy odzież outdoorową dla kobiet i mężczyzn, a także kolekcję dedykowaną dla dzieci. Oferowane przez nas produkty stanowią dobrej jakości rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Chcesz dowiedzieć się więcej? Pragniesz podzielić się swoimi uwagami z nami? Skontaktuj się z nami. Zapewniamy pośredni kontakt z marką Regatta. Informacje przekazane do Discover Polska, jako przedstawiciela i dystrybutora marki w kraju, przekazujemy producentowi.


WYSOKA
JAKOŚĆ
DUŻA
WYTRZYMAŁOŚĆ


ŚWIETNY
WYBÓR
SUPER
CENA


WYSOKIEJ
KLASY
MAKSYMALNA
OCHRONA


DO CIĘŻKIEJ
PRACY
CAŁKOWITA
OCHRONA

 

NEWSLETTER*
* Wpisz swój e-mail a będziesz informowany
o naszych specjalnych ofertach
LOGOWANIE

Zgodnie z Polityką Plików Cookies strona korzysta z plików cookies.