Dlaczego my?

Ponad 20 lat doświadczenia

W branży odzieży reklamowej działamy od przeszło 20 lat. Doskonale zdajemy sobie sprawę jakimi prawami rządzi się ten sektor reklamy, dlatego działamy według opracowanego schematu. Więcej w zakładce O nas

Indywidualny opiekun

Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz opiekuna który odpowie za realizację zamówienia od samego początku aż do momentu odebrania przez Ciebie oznakowanego zamówienia. Już wiesz do kogo kierować pytania na temat realizacji.

Prototyp odzieży

W sytuacji gdy chcesz złożyć duże zamówienie lub Twoje logo jest bardzo skomplikowane – my wykonamy dla Ciebie odpłatny prototyp. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz na własne oczy przekonać się o jakości odzieży oraz poinformować nas o ewentualnych zmianach. W Discover Polska nie kupujesz w ciemno!

Wizualizacja projektu

Wraz z każdym rozpoczętym dla Ciebie projektem, wykonamy wizualizacje Twoich produktów. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiesz jak będzie wyglądała Twoja odzież firmowa.

Ekspresowe zlecenia

Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie zlecenia w ciągu kilku dni bazując na produktach które posiadamy od ręki. Działamy wysyłkowo na terenie całej Unii Europejskiej.

10 000 produktów do wyboru

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy współprace z szeregiem dostawców, w wyniku czego w ofercie posiadamy około 70 marek i około 10 000 produktów. Na naszej stronie nie posiadamy pełnej oferty – jeśli szukasz konkretnego produktu, skontaktuj się z nami!

Możliwość negocjacji cen

Przygotujemy dla Ciebie ofertę odzieży w różnych półkach cenowych od typowo reklamowych produktów do wysokiej jakości odzieży premium. W Discover Polska nie działamy zerojedynkowo – ceny podlegają negocjacjom.

Minimum logistyczne od 20 sztuk

Od lat obsługujemy największe korporacje międzynarodowe oraz lokalne przedsiębiorstwa, w zależności od typu odzieży znakowanie wykonujemy już od 20 sztuk tym samym tworząc dla Ciebie unikalną odzież z logo.