Twoja własna metka

W Discover Polska poza odzieżą z logo oferujemy także kompleksową usługę przemetkowywania odzieży reklamowej z naszego katalogu. Nasi dostawcy których znajdziesz w zakładce Odzież wyrażają zgodę na tzw rebranding ich produktów na potrzeby klientów. W naszej branży to bardzo popularne zjawisko, istnieją modele lub całe marki takie jak Piccolio, które tworzą odzież z papierowymi metkami, które są łatwe w urywaniu lub francuski ATF, który produkuje odzież bez metek tak abyśmy mogli dla Ciebie umieścić tam projekt nowej metki.

Tworzenie koszulki z własną metką to zdecydowanie nasza mocna strona!

Personalizowana metka na koszulkach bądź innych elementach odzieży to synonim dbałości o szczegóły, który zostanie doceniony przez końcowego użytkownika naszych wspólnych projektów.

W ofercie posiadamy 4 rodzaje metek: 2 materiałowe: żakardowe i sublimacyjne oraz 2 nadrukowalne: termotransferowe oraz flex. Cały proces przemetkowania polega na wypruciu metki producenckiej i wszyciu lub nadrukowaniu Twojej metki. Rebranding metek to proces dosyć czasochłonny, jednakże końcowy efekt jest warty dodatkowej pracy.

Rodzaje metek odzieżowych

*zdjęcie*

Metki sublimacyjne

Metka sublimacyjna składa się z taśmy poliestrowej, która za pomocą techniki sublimacji znakowana jest Twoim projektem. Ten typ metek jest bardziej delikatny od metek żakardowych, a co więcej istnieje możliwość na stworzenie wielokolorowego projektu graficznego. Ponadto są bardzo trwałe i odporne na pielęgnacje.

 • Liczba kolorów: metka full kolor
 • Czas realizacji: do 21 dni roboczych w zależności od kolejki
 • Nakład minimalny: 200 sztuk

*zdjęcie*

Metki żakardowe

Zdecydowanie klasyka wśród metek odzieżowych. Ten typ metek jest wyjątkowo trwały na prucie, promienie UV czy pielęgnacje w wysokich temperaturach, dlatego też są najczęściej wykorzystywane w procesie tworzenia odzieży firmowej. Metka żakardowa wszyta jest najczęściej na karku.

 • Liczba kolorów: do 7
 • Czas realizacji: do 21 dni roboczych w zależności od kolejki
 • Nakład minimalny: 200 sztuk

*zdjęcie*

Metki flex

Metka flex to nic innego jak wgrzany nadruk uprzednio wycięty na ploterze tnącym na karku w postaci metki. Idealna metoda ometkowania odzieży w przypadku niskich nakładów zamówienia. Ten rodzaj zarezerwowany jest dla prostych projektów w których nie ma bardzo drobnych liter i elementów.

 • Liczba kolorów: 1
 • Czas realizacji: do 12 dni
 • Nakład minimalny: 1 sztuka

*zdjęcie*

Metki transferowe

Popularne metki drukowane to typ metki która nie jest wszywana, natomiast wgrzewana za pomocą prasy termotransferowej. Polecana do małych zleceń.

 • Liczba kolorów: full color
 • Czas realizacji: do 12 dni
 • Nakład minimalny: 10 sztuk

Warto mieć własną metkę?

Metki na pewno dodają prestiżu Twoim projektom, a co za tym idzie odzież wygląda efektowniej co wpłynie korzystnie na postrzeganie marki przez osoby z zewnątrz. Metka to subtelny szczegół reklamowy danego brandu, który podkreśli staranność przy produkcji odzieży firmowej.