Strefa znakowania

PERSONALNA WYCENIA LOGOWANIA

Nie mamy gotowego cennika dla wykonywania zdobień na odzieży. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, szanujemy Twój budżet i robimy wszystko aby wykonać elastyczne wyceny.Dodatkowe informacje


TECHNIKI ZDOBIENIA

HAFT KOMPUTEROWY

Metoda znakowania haftem komputerowym to bez dwóch zdań najszlachetniejsza technika. W Discover Polska projekty wykonujemy na wielogłowicowych hafciarkach zapewniających najwyższą jakość i szybkość pracy.  Dodatkowe informacje


SITODRUK

Druk sitowy to metoda nadruku za pomocą szablonów nałożonych na drobną siateczkę. Produkcja tą techniką nadruku polega na przeciśnięciu farby przez matrycę. Dysponujemy w pełni automatycznymi maszynami oraz używamy farb plastizolowych, wywabowych a także wodnych.

Dodatkowe informacje


NASZYWKA

Bardzo wytrzymała metoda znakowania odporna na pranie, ścieranie oraz promienie UV.  Możemy przygotować dla Ciebie 4 rodzaje naszywek.

Dodatkowe informacje

SUBLIMACJA

Ta technika zdobienia zarezerwowana jest dla syntetycznych jasnych materiałów. Wykonamy dla Ciebie projekt w rozdzielczości 1440 DPI.

Dodatkowe informacje


DTG

Direct To Garment - bezpośredni druk na materiale. Brak procesu przygotowywania do produkcji, co oznacza że możemy zacząć od zaraz.

Dodatkowe informacje


FOLIA LATEKSOWA

W odróżnieniu od innych typów folii folia solwentowa pozwala wgrzać nadruki full color uprzednio wycięte za pomocą plotera tnącego.

Dodatkowe informacje


FOLIA FLEX I FLOCK

 Odpowiednio gładka i „meszkowa” folia. Znakowanie metodą flex i flock to klasyka wśród zdobienia odzieży.

Dodatkowe informacje