O nas

Doświadczenie od 1999 roku.

Historia naszej firmy sięga roku 1999, w którym powstała firma matka obecnej działalności. Zajmowaliśmy się wtedy sprzedażą oraz importem z Azji gadżetów marketingowych z logo obsługując największe korporacje międzynarodowe. Z roku na rok zbieraliśmy doświadczenie co w 2009 roku poskutkowało rozszerzeniem działalności o odzież z logo i założeniem firmy Discover Polska. Do dzisiaj odpowiadamy na zapytania naszych klientów na odzież z logo oraz gadżety marketingowe. Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad pozyskaliśmy kontakty, które dziś umożliwiają nam produkować odzież z logo metodami znakowania takimi jak: haft komputerowy, sitodruk, termotransfer różnymi sposobami, czy naszywka. Ponadto w przypadku gadżetów są to: grawer laserowy, tampodruk, termotransfer czy sublimacja.

Odzież dla pracowników z każdej branży.

Dysponujemy produktami ponad 70 dostawców odzieży, dzięki takiemu „arsenałowi” jesteśmy w stanie dopasować produkt do Twoich oczekiwań – w wersji premium lub ekonomicznej. Zdajemy sobie sprawę, że odzież którą mają na sobie Twoi pracownicy lub klienci jest nieoficjalną wizytówką Twojej firmy. Dobrze dobrana odzież wpływa na wygodę, bezpieczeństwo a także produktywność. Znajdź odzież roboczą w sekcji Robocze, odzież bezpieczną w sekcji HiVis, wyposażenie HoReCa w sekcji Gastronomiczne, a także pozostałą ofertę z sekcji Odzież reklamowa.

Kontrola procesu realizacji.

Wykonywanie logo na odzieży lub gadżetach to złożony wieloetapowy proces. Na przestrzeni lat opracowaliśmy sprawną a zarazem dokładną metodę obsługi zleceń. Pierwszym krokiem jest uwzględnienie nośnika znakowania, skomplikowania logotypu i oczekiwań klienta. Następnie dedykowany handlowiec przygotuje dla Ciebie wizualizację, a także wykona prototyp produktu i na końcu wyślę próbkę do Twojego wglądu. Finalnym krokiem po akceptacji prototypu przystępujemy do procesu produkcji. Taki schemat od lat pozwala nam na kompleksową obsługę, kontrolę nad procesem znakowania, a Tobie zapewnia spokój. Korzystamy z gotowych produktów, a także sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces produkcji dedykowanej.

Zaufali nam: