Współpraca B2B

Oferta B2B
Nasza oferta skierowana jest do klientów końcowych a także agencji reklamowych. Aby złożyć zamówienie za pośrednictwem naszej platformy B2B prosimy o rejestrację w celu weryfikacji danych. Dzięki systemowi, który używamy, mają Państwo możliwość zamówień odzieży z podglądem rzeczywistych stanów magazynowych naszych dostawców. Każdy klient prowadzony jest przez wykwalifikowanych handlowców, którzy mogą udzielać indywidualnych rabatów na stworzony koszyk.

Magazyny w UE i poza jej granicami.

Większa ilość dostawców, z którymi współpracujemy posiada magazyny w Polsce lub w Unii Europejskiej co znacznie ułatwia transport towarów.  Część z dostawców posiada magazyny poza granicami Unii. W przypadku złożenia zamówienia na towary spoza UE, czas realizacji zamówienia wynosi więcej niż przyjęte przez nas 12 dni i jest ustalany indywidualnie. Ponadto dysponujemy stockami wyprzedażowymi od naszych wiodących dostawców, które na bieżąco są aktualizowane.

Zakres działania

Działamy wysyłkowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować dowolne zamówienia także poza granice Unii Europejskiej. Logistycznie dopinamy wszystko na ostatni guzik, tak aby Twój towar trafił do Ciebie w pełni kompletny. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wysyłaliśmy towar do krajów: Anglia, Ukraina czy Francja. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.