PRACUJEMY DLA KLIENTÓW

Discover Polska to krajowy przedstawiciel światowych marek odzieżowych i ich dystrybutor na terenie Polski.

Jako wyłączny dystrybutor B2B brytyjskich marek odzieżowych TRESPASS, DLX oraz CRAGHOPPERS współpracujemy z pośrednikami na terenie całego kraju (agencje reklamowe, hafciarnie, drukarnie, szwalnie, itp.).

W ofercie posiadamy także legendarne marki LEE COOPER WORKWEAR, GOOD YEAR, oraz REGATTA PROFESSIONAL, które są liderami na rynku outdoorowo-reklamowym.

Dla klientów finalnych posiadamy również ofertę ogólnie dostępnych marek odzieżowych takich jak: ID Identity, Adler (Malfini), TeeJays, Promostars, Harvest, itp.

Stale poszerzamy nasz asortyment wprowadzając nowości na każdy sezon. Oferowane przez nas produkty stanowią dobrej jakości rozwiązania w przystępnych cenach. Dysponujemy również dużymi stokami w rewelacyjnych wyprzedażowych cenach.

Dla naszych klientów finalnych oraz agencyjnych przygotowujemy wycenę i projekt wizualizacji oznakowania odzieży gratis. Dzięki wieloletnim doświadczeniom w przygotowaniu i wykonywaniu oznakowania odzieży możemy się pochwalić szeregiem referencji i bardzo wysoką jakością.

METODY ZDOBIENIA

Haft komputerowy to technologia pozwalająca wykonywać zdobienia nićmi za pomocą specjalnych maszyn haftujących. W efekcie otrzymujemy charakterystyczne, trójwymiarowe wzory mające swój niepowtarzalny urok – inne niż w przypadku technik nadruku. Wzory haftowane mają bardziej elegancki charakter i zmieniają lekko odcień pod wpływem padania na nie światła. Nadają się najlepiej na grubsze materiały – zazwyczaj stosuje się je na koszulkach polo, bluzach, swetrach czy polarach.

Sitodruk to metoda idealnie nadająca się do zadruku dużych płaskich powierzchni. Prawidłowo wykonany charakteryzuje się dużą wytrzymałością podczas użytkowania oraz niską ceną przy większych nakładach. Nadruk jest bardzo trwały i nie traci na jakości nawet po wielokrotnym praniu. Cena końcowa zawsze zależy od ilości sztuk i kolorów użytych do znakowania materiału czy odzieży.

W zależności od potrzeb klienta możemy wykonać i umieścić w wybranym miejscu produktu naszywki materiałowe, plastikowe, skórzane lub gumowe lub naszywki 3D. Ten rodzaj znakowania sprawdza się w sytuacjach, gdzie grafiki są bardzo różnorodne kolorystycznie i występują pomiędzy nimi przejścia tonalne, których nie można uzyskać w tradycyjnym hafcie. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, gwarantujące przeniesienie znaku lub grafiki bez utraty najmniejszego detalu.

Haft trójwymiarowy – 3D – to rodzaj haftu wykorzystujący dodatkowo specjalne pianki uwypuklające ściegi, tworząc przestrzenne litery i grafiki. Technika ta nadaje odzieży i tekstyliom jedyny w swoim rodzaju unikalny wygląd, zupełnie różny niż w przypadku nadruków. Wzory haftowane techniką 3D najczęściej można spotkać na czapkach z daszkiem lub bluzach. Wykonuje się je również przy znakowaniu logiem firmowym.

Oprócz wyżej podanych metod, oferujemy wiele innych metod znakowania i brandingu produktów takich jak użycie folii flex, heattransfer, flock, druk cyfrowy, sublimację i inne niestandardowe metody znakowania. Powiedz nam jaki efekt trzeba uzyskać a my dla Ciebie przygotujemy darmowo projekt z wizualizacją który pozwoli ci ten efekt docenić.